Vedúci posunu vo vlečke

Kovohuty, a.s.

Miesto práce
29. augusta 586, 053 42 Krompachy, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dodržiavať dopravné a návestné predpisy v zmysle Pravidiel železničnej
prevádzky
- prevádzať vzájomnú odovzdávku a posun domácich vozňov v správe železníc
- riadiť posun v zmysle platných železničných predpisov
- kontrolovať stav pracovných strojov, lokomotívy a motorových vozíkov
- prevádzať váženie došlých a expedovaných vozňových zásielok, váženie
domácich vozňov na koľajovej váhe s úradnou platnosťou váženia a výsledky
správne zapisovať do vážnej knihy
- plombovanie železničných vozňov určených na expedíciu
- dvojzmenná prevádzka, vrátane soboty a nedele

- možnosť odborného rastu
- sociálne benefity
- motivujúce mzdové ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- OS 17 Vedúci posunu v stanici/na vlečke
- zdravotná spôsobilosť pre zmyslovú skupinu „2“
- psychologickú spôsobilosť
- spôsobilosť BOZP-BPR Obslužná činnosť
- poučená osoba elektro §23 vyhlášky 205/2010 MDPaT
- získaná-platná spôsobilosť zo železničných zložiek ZC Cargo, ZSSK alebo ŽSR
- preukaz obsluhy VZV – výhodou

Spoločnosť KOVOHUTY, a.s. je výrobcom medi technickej čistoty, ktorú získava z odpadových surovín.
História výroby medi v Krompachoch siaha až do 14. storočia. V roku 2012 sa spoločnosť KOVOHUTY, a. s. včlenila do švajčiarskej skupiny UMCOR AG, ktorá sa špecializuje na obchodovanie s neželeznými kovmi a pôsobí po celom svete.
Ďalšie informácie sú dostupné na www.kovohuty.sk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2819414  Megjelentetés dátuma: 21.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou