Vedúci oddelenia Obchod

Konštrukta Industry, a. s.

Miesto práce
K výstavisku 13, 912 50 Trenčín, okres Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedie a riadi obchodné prípady
- pripravuje obchodné ponuky na výrobu dielov a prípravkov
- komunikuje so zákazníkmi a dojednáva obchodné podmienky, spracováva zmluvy
- spracováva harmonogramy, kalkulačné a zákazkové listy obchodných prípadov
- zabezpečuje celý priebeh obchodného prípadu - zodpovedá za včasné a kvalitné dokončovanie
- sleduje a reportuje o stave zákaziek, podieľa sa na controllingu zákaziek
- vedie kolektív obchodných manažérov a projektových manažérov pre riadenie zákaziek
- vyhľadáva nových zákazníkov a obchodné príležitosti
- pripravuje Marketingovú stratégiu
- spracováva podklady do obchodného plánu a zodpovedá za plnenie obchodných plánov
- organizuje program návštev, technicko-obchodných rokovaní a vybavuje písomnosti z týchto návštev (napr. cestovné správy, protokoly, zápisy)

- motivujúci odmeňovací systém manažéra
- práca v stabilnej dlhodobopôsobiacej spoločnosti na svetovom trhu
- doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom zamestnávateľa
- tréningové kurzy a školenia
- podmienky pre osobnostný rozvoj

Svoje životopisy v slovenskom a anglickom jazyku zasielajte na uvedenú mailovú resp. poštovú adresu.
Vzhľadom na veľký počet žiadostí budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske,technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

zahraničný obchod

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s vedením kolektívu
- prozákaznícky prístup
- znalosť AJ / NJ na úrovni obchodných jednaní je podmienkou
- ochota cestovať
- samostatná vyzretá osobnosť, schopná presadiť sa s vysokou úrovňou komunikácie a schopnosťou dosahovať výsledky

KONŠTRUKTA - Industry a.s., Trenčín je slovenská inžinieringová spoločnosť dlhodobo pôsobiaca v oblasti obranného priemyslu. Hlavnú časť produktového portfólia tvorí vývoj, výroba a dodávka technologických liniek pre spracovanie explozívnych materiálov. Počas svojej existencie získala bohaté skúsenosti pri dodávkach a inštalácii liniek do celého sveta. Svoju budúcnosť vidí naša spoločnosť hlavne v orientácii na potreby zákazníka, prispôsobení špeciálnych technických zariadení požiadavkám a ich dodávke v najvyššej kvalite.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2827513  Megjelentetés dátuma: 25.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: motivujúce finančné ohodnotenie