Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Montážne práce Nemecko od 3200€ /Brutto s NJ

KÖNIG SE & Co KG

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Ihneď
3 200 EUR/mesiacod 20 €/hod brutto vyska platu zavisi od urovne NJ a praxe Letné prémie, Vianočné prémie, možnosť platového rastu 300,- štart premia po 2 mesiacoch 500,- premia za odporucenie kolegu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

❗️❗️❗️Jedná sa o montážne práce :

  • VZDUCHOTECHNIKA, KLIMATIZÁCIA
  • SPRINKLER
  • INŠTALATÉR - VODA, KÚRENIE, PLYN, SANITA
  • ELEKTRIKÁR- ELEKTROINŠTALÁCIE
  • ZVARAČI
  • ZAMOČNICI

Hľadáme montérov(m,z,d) (jednotlivo prip.dvojice) práce v mestách : Norimberg, Erfurt, Hannover, Hamburg, Mnichov, Stuttgart, Köln, Mannheim, Essen, Leipzig

Nástup do práce ihneď prípadne po dohode.

Znalosť nemeckého jazyka na úrovni ,,Bau-Deutsch" A2+(potrebné vedieť sa dohovoriť s majstrom na stavbe).

UBYTOVANIE ZABEZPEČENE -NEHRADENE

  • práca na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú - nemecká pracovná zmluva
  • sociálne poistenie, hradené nadčasy a sviatky
  • zdravotné a dôchodkové poistenie v Nemecku
  • vyplácanie zálohy možné už po prvom odpracovanom týždni
  • platená dovolenka od 25 do 30 dní ročne
  • ubytovanie zabezpečené, zamestnanec si hradí sám
  • ochranný pracovný odev a náradie
  • koordinátori v Nemecku hovoriaci po slovensky

❗️Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí budú zodpovedať požiadavkám na pracovnú pozíciu(NJ,prax)..❗️
Dakujeme za pochopenie

Životopis v slovenskom alebo nemeckom jazyku pošlite na e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebné a montážne práce (nejedná sa montáž vo výrobe)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

  • prax s montážnymi prácami
  • montáž vzduchotechniky, klimatizácií, potrubí, inštalatérske práce, montáž sprinklerov
  • znalosť nemeckého jazyka
  • výhodou vlastné auto
  • samostatnosť
  • zodpovednosť

König SE & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 20-tich pobočkách v Nemecku viac ako 1.800 zamestnancov v rôznych odvetviach.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 2820035  Megjelentetés dátuma: 18.3.2024  Alapbér (bruttó): 3 200 EUR/mesiac