Elektrikár - Mníchov, Nemecko

KÖNIG SE & Co KG

Miesto práce
Mníchov a iné mestá v Nemecku, Nemecko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
10.20 - 13.46 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme väčší počet elektrikárov. Miesto výkonu práce: Mníchov, prípadne iné mestá v Nemecku. Ponúkame prácu na hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú v Nemecku.
Ubytovanie a dopravu si hradíte na vlastné náklady. Ubytovanie máte dopredu zabezpečené. Pracovné oblečenie a náradie zabezpečuje firma. Možnosť umiestniť 2-4 členné skupiny elektrikárov.

Náplň práce:
  • rozmiestnenia elektrického vedenia
  • vysekávanie otvorov a rýh do stien a podláh
  • odblankovávanie elektrických vodičov a káblov
  • zapájanie elektrických vypínačov, zásuviek, rozvádzačov, spínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov, svietidiel a ostatných zariadení
  • diagnostikovanie a odstraňovanie porúch a chýb na elektrickom vedení
  • a iné elektrikárske práce podľa pokynov majstra

  • prácu na trvalý pracovný pomer v Nemecku na dobu neurčitú
  • hodinovú sadzbu od 10,20 do 10,90 Eur/hod. brutto
  • k tomu atraktívne príplatky vo výške 2,56 Eur/hod. netto
  • lacné ubytovanie 10-12 Eur/osoba/noc
  • istotu práce v rodinnom podniku

Životopis v nemeckom a slovenskom jazyku, elektrikárske osvedčenie pošlite na našu emailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,elektrotechnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • prax ako elektrikár
  • platné elektrikárske osvedčenie
  • znalosť nemeckého jazyka aspoň na úrovni mierne pokročilý
  • vlastné auto je výhodou
  • schopnosť pracovať v tíme
  • spoľahlivosť a dochvíľnosť na stavbách

König SE & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 20-tich pobočkách v Nemecku viac ako 1.800 zamestnancov v rôznych odvetviach.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lubos Ondrusek
Tel.: +493514477812
E-mail: poslať životopis
ID: 1296788  Megjelentetés dátuma: 18.7.2012  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 10.20 - 13.46 EUR/hodina