Business asistent / administrátor

Konecranes Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
najneskôr 1.8.2022
1 300 - 1 400 EUR/mesiacStravenky, mobilný telefón aj na súkromné účely, zaujímavý bonus pri plnení cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem a spracovanie objednávok
Správa servisných a projektových zákaziek
Fakturácia a spracovanie platieb
Spracovanie a evidencia pohľadávok a záväzkov
Koncomesačné uzávierky
Príprava finančných reportov
Spracovanie výdajov
Spracovanie podkladov pre personalistiku a mzdové účtovníctvo
Správa údajov zákazníckych účtov v internom systéme
Správa pošty a došlých e-mailov
Správa a evidencia obchodnej administratívy
Správa kancelárie, objednávanie spotrebného materiálu
Iné administratívne práce podľa potreby

Zaujímavá tímová práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
Práca v medzinárodnom kolektíve
Dôkladné úvodné zaškolenie a možnosť neustáleho profesného rastu
Šporiaci program zamestnaneckých akcií pre verných zamestnancov

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoju žiadosť a profesný životopis v anglickom a slovenskom jazyku.

Zaslaním svojich osobných údajov dáva odosielateľ súhlas spoločnosti Konecranes Slovakia s.r.o. k ich spracovaniu za účelom posúdenia možného prijatia do zamestnania v súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Analytická a silne organizovaná osobnosť
Zmysel pre detail
Schopnosť plniť pracovné úlohy do stanovených termínov
Samostatnosť
Schopnosť nadväzovať fungujúce vzťahy s kolegami a obchodnými partnermi
Dobré komunikačné zručnosti
Obchodné povedomie
Schopnosť spolupráce v tíme
Pozitívny prístup, ochota spolupracovať
Ochota zaviazať sa k základným firemným hodnotám
Aktívna komunikácia v Angličtine slovom aj písmom
Ochota cestovať
Znalosti SAP, Navision sú výhodou

Spoločnosť patrí medzi svetových lídrov v oblasti výroby zdvíhacej techniky. Popri zvyšujúcej sa produktivite zdvíhacej techniky ponúka spoločnosť taktiež na mieru šité služby a servis pre široký sortiment zdvíhacej techniky. Pôsobí v 48 krajinách.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3120968  Megjelentetés dátuma: 5.7.2022  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac