Vodič

KOMFOS Prešov, s.r.o.

Miesto práce
Ľubochnianska 2, 080 06 Ľubotice-Šarišské Lúky
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650+odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vodič vo veľkoobchodnom sklade potravín a mliečnych výrobkov,
- rozvoz tovaru podľa objednávok,
- naloženie tovaru,
- vyloženie tovaru,
- transport tovaru väčšinou v oblasti Východného Slovenska.

- prémie,
- osobné ohodnotenie,
- ohodnotenie podľa výkonu,
- stravné lístky alebo preplatenie stravy cestovným príkazom.

V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu zašlite svoju žiadosť spolu so štrukturovaným životopisom na adresu [email protected] . Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Nezabudnite uviesť telefónne číslo a heslo "VODIČ".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchod

Vodičský preukaz

B, C

- podmienka vodičský preukaz sk. B, C
- zodpovedný prístup k práci,
- lojálnosť,
- časová flexibilita,
- prax výhodnou.

Spoločnosť KOMFOS Prešov, s.r.o. - veľkoobchod a maloobchod, ktorá je na trhu od roku 1998 vznikla ako veľkoobchod s mliečnymi výrobkami a začala distribúciu v regióne bývalého východoslovenského kraja. Keďže sa nám v podnikaní s týmto sortimentom darilo rozšírili sme sortiment aj o potravinárske výrobky. S dostatočne širokým sortimentom sme sa stali zaujímavým partnerom pre mnohých dodávateľov a odberateľov. Vybudovali sme si vlastnú maloobchodnú sieť zákazníkov, ktorí nás neustále inšpirujú zlepšovať naše služby na uspokojenie ich vzrastajúcich nárokov. Máme vypracovaný objednávkový a dopravný systém, aby sme boli schopní tovar doručiť do 24 hod. na jednotlivé odberné miesta. Našimi zákazníkmi sú nezávislí obchodníci, hotely, reštaurácie, školské zariadenia a vývarovne.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 605580  Megjelentetés dátuma: 25.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650+odmeny