Školiteľ výrobných operátorov na dve zmeny

APIS Plastic Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
ihneď
3,53 Eur/hod. +70,- Eur/mesiac dochádzkový bonus+prémiový bonus plus príplatky za poobednú.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zaraďovanie novoprijatých zamestnancov do pracovného prostredia
-preškoľovanie zamestnancov /operátorov/ s cieľom minimalizovať nezhodné diely
- informuje operátorov o pracovných postupoch
- sleduje plnenie a efektívnosť nápravných opatrení
- sústavné preverovanie, vylepšovanie pracovného procesu a služieb, s cieľom minimalizovania nákladov vo výrobe
- komunikácia so zamestnancami, riešenie problémov
- kontrola pracovníkov v zmysle podávaného výkonu, kvality práce
- dodržiavanie technologických postupov
- vedenie nutných evidencií o zaškoľovaní operátorov
- spoluzodpovedá za zmeny v pracovných postupoch a za hodnotenie zamestnancov
- Pozícia vhodná aj pre absolventa
/pracovníka si na danú pozíciu zaškolíme/
- Práca je na 2 zmeny /1 týždeň ranná, 1 poobedná/

- príjemné pracovné prostredie
- ohodnotenie podľa dosahovaných výsledkov
- Vianočný večierok
- príspevok na stravu
- odmeny pri životných jubileách
- príspevok pri svadbe zamestnanca
- príspevok na rekonvalescenciu
- odmeny pre najlepších zamestnancov
- dochádzkový bonus 70 EUR

Svoje životopisy a motivačné listy posielajte prostredníctvom kontaktného formulára v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kandidát musí byť komunikatívny, flexibilný, samostatný s ochotou pracovať v tíme. Mal by mať dobré organizačné schopnosti a prirodzenú autoritu.

APIS Plastic Slovakia s.r.o. je stabilná medzinárodná spoločnosť založená v r. 2006 ako jeden z hlavných dodávateľov interiérových plastov pre KIA Motors Slovakia s perspektívou ďalších atraktívnych kontraktov. Spoločnosť aktívne pôsobí vo výrobnej sfére na Slovensku a v Poľsku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3023585  Megjelentetés dátuma: 26.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,53 Eur/hod. +70,- Eur/mesiac dochádzkový bonus+prémiový bonus plus príplatky za poobednú.