člen skupiny KLIMAK

www.klimakslovakia.com

Vodár/kúrenár - servisný pracovník

KLIMAK, s.r.o.

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme remeselne zručného kolegu s praxou pre:

  • montáž rozvodov ústredného kúrenia, vodoinštalačných rozvodov v budovách
  • montáž vzduchotechnických - klimatizačných zariadení
  • servis zariadení ústredného kúrenia
  • samostatné rozhodovanie a zodpovednosť za zrealizované technické riešenia

  • perspektívne zamestnanie z dlhodobého hľadiska
  • odborný rast a benefity
  • vstupné zaškolenie

K žiadosti o prijatie do zamestnania priložte svoj ŽIVOTOPIS A MOTIVAČNÝ LIST a odošlite e-mailom na uvedenú adresu.

KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so správou, spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce V zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Prosím, v žiadosti o zamestnanie nezasielajte fotografie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vyučený v odbore kúrenia, vodoinštalatér, atď.

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

áno

Počet rokov praxe

2

  • prax v odbore výhodou
  • zváračský preukaz plameň a oblúk
  • znalosť a skúsenosti s inštalačným materiálom
  • remeselná zručnosť
  • technické myslenie
  • samostatný a zodpovedný prístup
  • riadiace schopnosti
  • vysoké pracovné nasadenie

Sme špecialisti v oblasti vzduchotechniky, chladenia, ústredného kúrenia, merania a regulácie. Klimak sme založili ako rodinnú firmu už v roku 1993 a od začiatku neustále odborne i personálne rastieme. Náš tím v súčasnosti tvorí 80 šikovných ľudí prevažne na manažérskych, technických a inžinierskych pozíciách. Šikovní a skúsení ľudia sú základom nášho úspechu. Veríme, že fungujúci tím, v ktorom si ľudia navzájom rozumejú, vážia si jeden druhého a svoju prácu vykonávajú zodpovedne, môže vytvárať dobré prostredie. Dobré prostredie pre prosperitu skupiny, jej zákazníkov i stovky objektov, v ktorých sme vytvorili komfortnú klímu pre kvalitnejší život. Pridaj sa k nám a zapadni do nášho tímu!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Hrebíková
Tel.: 037/6560 704
E-mail: poslať životopis
ID: 1241051  Megjelentetés dátuma: 11.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou