člen skupiny KLIMAK

www.klimakslovakia.com

Stavbyvedúci - Technický manažér pre TZB

KLIMAK, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
DOHODOU
Od 1 600 EUR/mesiacod 1600 Eur (vrátane variabilnej zložky). Horná hranica mzdy nie je stanovená, záleží na odbornej spôsobilosti uchádzača a pracovných skúsenostiach. Kolega na tejto pozícii je naviac zaradený do projektového systém odmeňovania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie činností súvisiacich so začatím, realizáciou, ukončením a odovzdaním diela v oblasti VZT, CHL, UK a MaR,
  • Aktívna spolupráca a rozvoj vzťahov s developermi a stavebnými firmami,
  • Kontrola dodržiavania zmluvných podmienok, časových harmonogramov a projektových budgetov
  • Kontrola kvality a BOZP štandardov,
  • Zodpovedá za priebežnú a finálnu finančnú úspešnosť jednotlivých zákaziek,
  • Tvorba alternatívnych technických riešení,
  • Zodpovedá za odborný rast podriadených.

  • Staňte sa členom tímu v silnej a stabilnej spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti technického zabezpečenia budov na slovenskom trhu.
  • Budete v kontakte s najlepšími domácimi a zahraničnými spoločnosťami z oblasti developingu, realizátorov stavieb, dodávateľov technológií.
  • Viac peňazí v rodinnom rozpočte poteší každého, preto vám ponúkame 13. plat.
  • Za dobré výsledky na vašich projektoch vás dodatočne odmeníme formou bonusového systému odmeňovania.
  • Zažijete festival benefitov v podobe príspevku na športové, kultúrne a vzdelávacie aktivity podľa vlastného výberu vo výške 250 Eur.
  • Počas roka sa zúčastníte viacerých teambuildingových podujatí (firemná lyžovačka, Happy Family Day, Golf Cup, Factory Tours, vianočný večierok a iné).
  • Svoje zručnosti si budete môcť počas roka doplniť na hodnotných školeniach a konferenciách.

Váš životopis si dôkladne preštudujeme a starostlivo zvážime všetky uvedené skutočnosti v súvislosti s požiadavkami na danú pozíciu.
KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.
To znamená že ak sme Vás teraz nevybrali nabudúce môžeme hľadať inú pozíciu, ktorá sadne Vašim skúsenostiam a schopnostiam oveľa lepšie.
Neváhajte preto poslať Vašu žiadosť opätovne v prípade že natrafíte na pracovnú ponuku, ktorá Vás zaujme. Určite sa Vašej žiadosti budeme vždy dôkladne venovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 43 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • čítanie PD VZT, CHL, ÚK a schém zariadení
  • znalosti materiálov a komodít využívaných pre riešenia TZB
  • komunikačné, organizačné a riadiace zručnosti
  • odborná spôsobilosť "stavbyvedúci" výhodou
  • odolnosť voči stresu
  • proaktívny, tvorivý a inovatívny prístup
  • aktívny vodič

Sme špecialisti v oblasti vzduchotechniky, chladenia, ústredného kúrenia, merania a regulácie. Klimak sme založili ako rodinnú firmu už v roku 1993 a od začiatku neustále odborne i personálne rastieme. Náš tím v súčasnosti tvorí 80 šikovných ľudí prevažne na manažérskych, technických a inžinierskych pozíciách. Šikovní a skúsení ľudia sú základom nášho úspechu. Veríme, že fungujúci tím, v ktorom si ľudia navzájom rozumejú, vážia si jeden druhého a svoju prácu vykonávajú zodpovedne, môže vytvárať dobré prostredie. Dobré prostredie pre prosperitu skupiny, jej zákazníkov i stovky objektov, v ktorých sme vytvorili komfortnú klímu pre kvalitnejší život. Pridaj sa k nám a zapadni do nášho tímu!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 1006073  Megjelentetés dátuma: 16.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac