Vedúci prevádzky - Gelnica

Klauke Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Gelnica
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Klauke Slovakia, člen americkej korporácie Textron, je popredným výrobcom spojovacích prvkov dodávajúci ukončovacie prvky, konektory, izolačné návleky, káblové zväzky, zostavy káblových zväzkov a aplikačné náradie zákazníkom po celom svete. Okruh zákazníkov Klauke Slovakia sa neustále rozrastá a v súčasnosti medzi nich patria viacerí poprední výrobcovia z oblasti bielej techniky, záhradnej techniky a automotive.

Spoločnosť sídli v Dolnom Kubíne a v súvislosti s pokračujúcim rastom hľadáme motivovaných kolegov a kolegyne v našej novej prevádzke v Gelnici.

Náplň práce:
•Spolupodieľa sa na zostavovaní plánu výroby
•Riadi, organizuje a zabezpečuje distribúciu výrobných zákaziek na jednotlivé pracoviská
•Zodpovedá za efektívne využitie pracovného času, nástup a ukončenie pracovnej zmeny zamestnancov výroby vrátane evidencie dochádzky
•Zabezpečuje sprievodkové riadenie výrobných procesov
•Vedie pracovný kolektív (cca 100 ľudí) k dosahovaniu dobrých výsledkov a dodržiavaniu pracovnej disciplíny, zabezpečuje zaškolenie nových operátorov
•Organizuje koordinuje kompletnú údržbu strojov a zariadení
•Operatívne rieši vzniknuté problémy
•Spolupracuje a dodržiava princípy Lean v procese výroby
•Pravidelné (týždenné, mesačné) reporty

  • Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Vzdelávanie, školenia
  • Firemné akcie
  • Program výmeny zamestnancov s materskou spoločnosťou v Nemecku
  • Dochádzkový bonus
  • Príspevok na dopravu
  • Mesačné príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov o prácu. Pravdepodobný termín pohovorov: prvá polovica decembra 2016.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

•Vysokoškolské alebo stredoškolské vzdelanie s maturitou
•Minimálne 5-ročná prax na podobnej pozícii vo výrobnej firme
•MS Office (Word, Excel, Outlook) – pokročilý
•Schopnosť a skúsenosť s vedením a riadením väčšieho pracovného kolektívu (cca 100 ľudí)
•Znalosti princípov štíhlej výroby
•Znalosť SAP-u výhodou
•Znalosť anglického jazyka výhodou
•Kreativita, flexibilita, výborné organizačné schopnosti,
•Odolnosť voči stresu

Spoločnosť Klauke Slovakia, člen americkej korporácie Emerson, je popredným výrobcom spojovacích prvkov, dodávajúci ukončovacie prvky, konektory, izolačné návleky, káblové zväzky, zostavy káblových zväzkov a aplikačné náradie zákazníkom po celom svete. Okruh zákazníkov Klauke Slovakia sa neustále rozrastá a v súčasnosti medzi nich patria viacerí poprední výrobcovia z oblasti bielej techniky, záhradnej techniky a automotive.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Senková
E-mail: poslať životopis
ID: 2823760  Megjelentetés dátuma: 23.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou