Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Pomocná sila/kuchár do kuchyne

UNITAS Group, s. r. o.

Miesto práce
Malý trh 2, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 150 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:
- Umývanie riadu,
- Čistenie a krajanie surovín,
- Starostlivosť a udržiavanie poriadku a čistoty v kuchyni
- Pomocné práce v kuchyni
- Dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku
- Dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzky
- Výkon práce podľa pokynu šéfkuchára v spolupráci s ostatnými kuchármi
- Finalizaciá produktu a jeho balenie

Získate jedinečnú možnosť stať sa členom úspešnej medzinárodnej spoločnosti, v rámci ktorej sa môžete uplatniť v ktorejkoľvek domácej alebo zahraničnej pobočke. Ponúkame Vám príležitosť na svoj osobný kariérny rast a rozvoj doterajších skúsenosti.
Ponúkame:
- firemné akcie
- zamestnanecké zľavy
- záruka pravidelného príjmu

V prípade záujmu, prosím, pošlite životopis s fotografiou v slovenskom jazyku na email: [email protected]. Do subjektu správy, prosím, uveďte názov pozície!
V životopise uveďte text súhlasu so spracovaním osobných údajov v tomto znení: „Týmto spoločnosti UNITAS Group, s.r.o. udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v životopise, osobnom dotazníku a osobných údajov získaných pri osobnom pohovore podľa zákona 122/ Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/214 Z.z. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania.“
Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Vaša žiadosť bude po ukončení výberového konania skartovaná a vymazaná z našej evidencie.
Vzhľadom na veľké množstvo prijatých životopisov budeme odpovedať a kontaktovať len kandidátov, ktorí budú spĺňať požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať na sebe a učiť sa nové veci
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- flexibilita

Sme značka, ktorej chuť už asi poznáš. Okrem Bratislavy ju však môžeš ochutnať už aj na niekoľkých miestach v Prahe a Budapešti. Chceme, aby týchto miest bolo ešte viac, ale sami to už nezvládneme. Ak vieš prispieť k tomu, aby značku Sushitime malo rado ešte viac zákazníkov, chceme ťa.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2749798  Megjelentetés dátuma: 18.11.2023  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac