Vedúci výrobného strediska AERO

KINEX BEARINGS, a.s.

Miesto práce
Ul. 1. Mája 71/36, okres Bytča
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedá za riadenie a koordináciu zamestnancov výrobného strediska AERO (5 zamestnancov)
• Zodpovedá za plnú funkčnosť, bezchybný stav zverenej prevádzky a plnenie KPI.
• Definuje požiadavky na doplnenie kapacít v zmysle obchodných požiadaviek.
• Podľa požiadaviek obchodu dozerá na tvorbu výrobného plánu.
• Definuje personálne potreby pre činnosti strediska.
• Stimuluje odmeny zamestnancov pri nesplnení pracovných povinností, má prikazovacie právo pre zamestnancov jemu podriadených v oblasti zabezpečovania plánovacích úloh.
• Spolupracuje pri overovaní nových výrobkoch a konštrukčných zmenách.
• Vykonáva výrobné porady na úrovni THZ a celého strediska.
• Spracováva plány rozvoja v zmysle obchodných požiadaviek.
• V spolupráci s odd. controlingu vypracováva operatívny plán strediska.
• Dodržiava limity čerpania nákladov.
• Hospodárne plánuje a riadi činnosti strediska.
• Kontroluje stav výroby a prijímanie opatrení.
• Kontroluje podklady pre kooperačné vzťahy.
• Kontroluje a riadi výkon inventúry NV.
• Vykonáva prenos informácií z reklamačných konaní na zamestnancov.
• Dodržiava technologickú a pracovnú disciplínu strediska.
• Zabezpečuje dodržiavanie zásad pracovnej disciplíny a neustále zlepšovanie 5S.
• Dodržiava a zároveň kontroluje dodržiavanie predpisov BOZP a PO na pracoviskách.
• Spolupracuje s oddeleniami zabezpečejúcimi BOZP a PO.
• Riadi, dodržiava a kontroluje dodržiavanie interných pracovných predpisov, pokynov a smerníc.
• Spolupracuje pri zavedení a realizácií ISO noriem, ISO 9001, AS 9100 C
• Podieľa sa na tvorbe Iso dokumentácie pre činnosti stredisko.
• Navrhuje a realizuje NO pre zlepšenie činnosti strediska.
• Zabezpečuje výkon všetkých činností strediska v rámci platných org. smerníc a prac. postupov.
• Zodpovedá za tvorbu a revíziu internej dokumentácie v oblasti zabezpečovaných procesov/činností.

- práca v stabilnej firme s dlhoročnou tradíciou výroby ložísk a exportom do celého sveta
- sebarealizácia, využitie schopností odborného potenciálu
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- doba neurčitá

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť KINEX BEARINGS, a.s. s miestom výkonu práce - Bytča.

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania zašlite svoj životopis v SJ spolu so sprievodným listom a prehlásením o ochrane os. údajov prostredníctvom e-mailu najneskôr do 15.12.2016.

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov spĺňajúcich podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stojárstvo, strojárska technológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- znalosť strojárskej výroby
- skúsenosti s vedením výrobnej prevádzky
- znalosť ekon. vzťahov a princípov, schopnosť získať a analyzovať údaje
- manažérske a komunikačné zručnosti
- kreativita v myslení a konaní
- technické myslenie
- schopnosť riadenia
- schopnosť viesť a riadiť ľudí
- prezentačné schopnosti
- organizačné schopnosti

KINEX BEARINGS, a.s. patrí medzi významných svetových dodávateľov štandardných a špeciálnych valivých ložísk pre rôzne segmenty priemyslu. Je súčasťou silnej globálnej priemyselnej skupiny CK Birla Group a v súčasnosti dodáva svoje produkty do viac ako 80 krajín sveta.
Je na prvom mieste medzi dodávateľmi špeciálnych ložísk pre textilný priemysel, európskym lídrom vo výrobe valčekových ložísk pre koľajové vozidlá a jeden zo svetových dodávateľov špeciálnych ložísk do vodných čerpadiel pre automobilový priemysel.
Má viac ako 100-ročnú tradíciu v strojárskom priemysle. V súčasnosti výroba prebieha v dvoch výrobných závodoch: v Bytči a v Kysuckom Novom Meste.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2802600  Megjelentetés dátuma: 8.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou