Obrábač kovov - CNC karusel

KINEX BEARINGS, a.s.

Miesto práce
1.mája 71/36, okres Bytča
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na CNC karuseloch SKS 12, SKIQ 8
- obrábanie tvarových súčiastok podľa technickej dokumentácie v presnosti IT6 a IT7
- ovládanie riadiaceho systému Siemens 840 a NS 560
- overovanie nových výrobkov na uvedených strojoch

Práca v strojárskej firme s dlhoročnou tradíciou so zameraním na export ložísk do celého sveta.
Sebarealizácia, využitie schopností a odborného potenciálu.
Zodpovedajúce ohodnotenie.

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania zašlite svoj životopis spolu so sprievodným listom prostredníctvom e-mailu najneskôr do 15.02.2017.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, obrábanie kovov

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vítaná prax v kusovej výrobe s opracovaním súčiastok na karuseli podľa technickej dokumentácie
- nutná znalosť čítania strojárskej výkresovej dokumentácie,
- práca podla technologickej dokumentácie,
- vítaná znalosť programovania,
- samostatnosť v práci, tvorivosť a priestorová predstavivosť, ochota učiť sa
- absolventom a uchádzačom, ktorí nemajú zatiaľ dostatočné skúsenosti, poskytujeme možnosť rekvalifikácie a zaškolenia

KINEX BEARINGS, a.s. patrí medzi významných svetových dodávateľov štandardných a špeciálnych valivých ložísk pre rôzne segmenty priemyslu. Je súčasťou silnej globálnej priemyselnej skupiny CK Birla Group a v súčasnosti dodáva svoje produkty do viac ako 80 krajín sveta.
Je na prvom mieste medzi dodávateľmi špeciálnych ložísk pre textilný priemysel, európskym lídrom vo výrobe valčekových ložísk pre koľajové vozidlá a jeden zo svetových dodávateľov špeciálnych ložísk do vodných čerpadiel pre automobilový priemysel.
Má viac ako 100-ročnú tradíciu v strojárskom priemysle. V súčasnosti výroba prebieha v dvoch výrobných závodoch: v Bytči a v Kysuckom Novom Meste.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2742345  Megjelentetés dátuma: 10.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou