Odborný predajca bytových doplnkov

XXXLutz

Miesto práce
Galvaniho 11, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
800,- € btto garancia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj a doplnanie tovaru v oddeleniach domacnost, butik

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skupina XXXLutz prevádzkuje viac ako 320 obchodov s nábytkom v 13 európskych krajinách (Rakúsko, Nemecko, Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Slovensko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko, Švajčiarsko, Švédsko, Srbsko a Poľsko) a momentálne zamestnáva viac ako 25 700 ľudí. S ročným obratom 5,1 miliardy EUR je skupina XXXLutz druhým najväčším predajcom nábytku na svete.

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta König
E-mail: poslať životopis
ID: 3141922  Megjelentetés dátuma: 22.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800,- € btto garancia