Strojný inžinier na oddelení Karosáreň

Miesto práce
Teplička nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Platové podmienky
od 1230 (podľa dosahovaných zručností a skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Optimalizácia procesu zvárania s cieľom znižovať chybovosť zvarov (separáciu, odprsky, prepálene zvary)
  • Optimalizácia zváracích podmienok (licovanie panelov, kontrola zváracích zariadení a zabrusovačov zváracích špičiek, nastavovanie optimálnych zváracích parametrov)
  • Investigácia problémov súvisiacich s procesom zvárania
  • Navrhovanie vylepšení zváracieho procesu
  • Koordinácia nových projektov a príprava technickej dokumentácie
  • Spolupraca s dodávatelmi zváracich zariadeni ako aj s kórejskou inžinierskou sekciu
  • Reporting a prezentácia výsledkov optimalizácie zváracieho procesu
  • Vypracovanie a aktualizácia pracovných postupov pre procesy zvárania
  • Ovládanie systémov pre riadenie zváracích podmienok pre zváračky W250, W1000, MDT (Harms wende) pomocou (Welnet, Xpegasus Gold)
  • Kontrola zvarov ultrazvukovou metódou pomocou zariadenia Tessonic

  • Vianočný a letný bonus (50%)
  • Motivačný bonus (30% - 4x ročne)
  • Koncoročný bonus
  • Dochádzkový bonus (44€/mesiac)
  • Zabezpečenie dopravy v rámci Žilinského kraja
  • Zľavy na nákup automobilov značky KIA
  • Pružný pracovný čas
  • Práca s najmodernejšími technológiami

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technológia zvárania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Znalosť procesov zvárania
  • Základy automatizácie výhodou
  • Čítanie technických výkresov – (Catia, Autocad)
  • Samostatnosť pri tvorbe technickej dokumentácie
  • Flexibilita a ochota učiť sa nové veci
  • Ochota pracovať nadčas

Spoločnosť Kia Slovakia je globálnym výrobcom automobilov s ambíciou stať sa jednou z vedúcich automobilových značiek vo svete. Našou prioritou je neustále zvyšovať produkciu nielen v Kórei, ale aj v ostatných krajinách sveta. Aktuálne sa zameriavame na rast výroby v Kia Slovakia pri Žiline, kde je vybudovaný prvý výrobný závod spoločnosti Kia v Európe. Kapacita výrobného závodu, ktorý v súčasnosti zamestnáva takmer 4 000 zamestnancov, predstavuje až 350 000 automobilov ročne pri plnej prevádzke.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za dôveru prejavenú našej spoločnosti. Vzhľadom na množstvo prijatých žiadostí, kontaktujeme len vybraných kandidátov.
Ďakujeme za porozumenie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kia Slovakia s. r. o.
Sv. Jána Nepomuckého 1282/1
013 01 Teplička Nad Váhom
ID: 2750623  Megjelentetés dátuma: 10.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1230 (podľa dosahovaných zručností a skúseností)