Produkt Manažér - Cyklodoplnky

KELLYS BICYCLES s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
dohodou
od 900,- eur brutto, v závislosti od skúseností a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyznáš sa vo svete bicyklov? Sleduješ najnovšie trendy a vieš čo je teraz "in"? Ak je pre teba angličtina samozrejmosťou a máš technické myslenie, pošli nám svoj životopis.
Práve hľadáme nadšencov na pozíciu Produkt Manažér Cyklodoplnkov a tebe ponúkame možnosť stať sa súčasťou nášho tímu!

Náplň práce:
- Tvorba kolekcie cyklodoplnkov spolu so Senior produktovým manažérom
- Sledovanie trendov a inovácií
- Komunikácia s dodávateľmi
- Cenotvorba, forecasting, tvorba štatistík
- Cestovanie na výstavy, návštevy dodávateľov v EU a Ázii
- Denná komunikácia v anglickom jazyku
- Účasť na bike eventoch, maratónoch a bike festivaloch
- Spolupráca s produktovým dizajnérom, grafickým štúdiom, marketingovým, výrobným a obchodným oddelením

Čo v KELLYS BIKE získaš?

• Môžeš byť hrdý na svoje pracovné zázemie. Sídlime na Slovensku, vyrábame však bicykle a cyklopríslušenstvo pre celý svet.
• Dáme ti priestor uskutočniť dobré nápady, máš možnosť ovplyvňovať vývoj značky
• Záleží nám na firemnej kultúre a každý člen našej bicyklovej rodiny sa podieľa na jej formovaní.
• Ako firma si vážime vzdelanie, budeme investovať do tvojho rozvoja.
• Naplánuj si svoj deň – máme čiastočne flexibilný pracovný čas.
• Naše produkty dostaneš so zaujímavou zľavou pre teba a tvoju rodinu.

Ak ti dáva zmysel pracovať pre KELLYS Bicycles, vidieť priamo výsledky našej spoločnej práce a nakoniec si ich ešte vyskúšať na vlastnej koži na spoločnom cyklovýlete, radi sa s Tebou stretneme.
Každý životopis starostlivo posúdime, kontaktovať však budeme len uchádzačov vhodných na inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Čo od teba očakávame:
- Orientácia v oblasti bicyklov a cyklodoplnkov
- Komunikačné a vyjednávacie zručnosti
- Proaktivita a drive
- Technické myslenie, plánovacie schopnosti
- Skúsenosti na pozícii nákupcu,príp. práca s analýzami sú veľkou výhodou
- Anglický jazyk aktívne - podmienkou
- Vodičský preukaz sk. B

Milujeme, to čo robíme – robíme to, čo milujeme. Sme nadšenci, ktorí dokázali spojiť svoju vášeň s prácou. Tvoríme svetové bicykle.

MY SME :
- talentovaní vizionári
- tvorcovia s odvážnymi nápadmi
- skúsení organizátori
- neúnavní pracanti
- zanietení jazdci
- priatelia i kolegovia

MY SME KELLYS BICYCLES. Sme pripravení prijať Ťa medzi nás...

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2798200  Megjelentetés dátuma: 23.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 900,- eur brutto, v závislosti od skúseností a schopností uchádzača