Servisný poradca

KBF services s.r.o.

Miesto práce
Mostová 1353/16, okres Ružomberok
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s firemnou databázou, telefonovanie našim klientom, dohadovanie meetingov, vedenie obchodného rozhovoru, administratívna činnosť spočívajúca v príprave zmluvnej dokumentácie potrebnej k realizácii obchodu, analýza súčasného portfólia finančných produktov klienta.

Vieme sa s Vami dohodnúť na firemnom telefóne, pc, flexibilnom pracovnom čase, kvartálnych bonusoch atd.

Do 15.11. uzavrieme prvé kolo pohovorov. Ďalšie kolo do 15.12. Kontaktujte nás telefonicky, alebo e-mailom - obratom Vam dáme ďalšie inštrukcie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Konzultant, Koncipient vo financiách

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Obchodná komunikácia, skúsenosť s vedením obchodného jednania, distingvované vystupovanie, ideálne pre človeka, ktorý pracuje/pracoval v banke, poisťovni, predajni mobilného operátora

Sme pomerne mladá vyvíjajúca sa firma, ktora sa zaoberá komplexným balíkom finančných služieb určených pre retailovych ako ak pre firiemnych zákazníkov. Našim klientom ponúkame okrem nednorázovej profesionálnej služby napríklad pri riešení otázky financovania svojho bývania aj následný servis. V súčasnosti mame nadviazanú spoluprácu s viacerými realitnými kanceláriami v regiónoch LM, RK, MT a DK vďaka ktorym mame zaručený stály prilev nových zákazníkov. Portfólio služieb pre našich klientov stále rozširujeme. Firma momentálne otvára dve nové klientské centrá: MT a RK a pripravuke špeciálny firemný softvér, ktorý zabezpečí další rozmach firmy.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2786784  Megjelentetés dátuma: 31.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000