Kuchár

KAŠTIEĽ MOJMÍROVCE, a. s.

Miesto práce
Školská ulica 919, 95115 Mojmírovce, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravovanie jedál.
Spoluzodpovednosť za chod kuchyne.
Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov.
Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
Dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
Organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál.
Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín.
Aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku pokrmov.

- Atraktívne pracovné prostredie
- Možnosť zamestnaneckého stravovania
- Možnosť využívať hotelový bazén a wellness
- Osobný rast

Informácie o výberovom konaní

Vybraných účastníkov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár - vyučený v odbore

Ochota pracovať v kolektíve
Samostatný a zodpovedný prístup k práci
Odolnosť voči stresu
Zmysel pre poriadok
Skúsenosti s novými trendmi v gastronómii
Schopnosť učiť sa novému

Kaštieľ Mojmírovce**** je historickým hotelom s reštauráciou, letnou terasou, wellnessom a bowling centrom, zaradeným do kategórie 4*. Popri a´la carte reštaurácii disponuje priestormi na usporadúvanie svadieb, rodinných osláv, firemných akcií, konferencií alebo kongresov. Súčasťou hotela je strelnica a vínna pivnica. Hotel sa nachádza v obci Mojmírovce, 16km od mesta Nitra.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2683261  Megjelentetés dátuma: 11.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou