Čašník/čka

KAŠTIEĽ MOJMÍROVCE, a. s.

Miesto práce
Školská ulica 919, 95115 Mojmírovce, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obsluhovanie hotelových hostí
-komunikácia z hotelovými, reštauračnými hosťami a spolupracovníkmi
-starostlivosť o zákazníka
-prijímanie objednávok ich vybavovanie a vyúčtovanie v systéme BlueGastro
- kontrola stavu zásob, inventarizácia tovaru a materiálu
-udržiavanie poriadku na pracovisku

-Atraktívne pracovné prostredie
-Možnosť zamestnaneckého stravovania
- Možnosť využívať hotelový bazén a wellness
-Výhodné mzdové podmienky a kariérny rast

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

čašník/čka - vyučený v odbore alebo dlhoročná prax

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- motivácia pracovať v profesii čašník/čka
- samostatný a zodpovedný prístup k práci
- zmysel pre poriadok
- príjemné a profesionálne vystupovanie voči zákazníkom
- proklientská orientácia
- tímová spolupráca

Kaštieľ Mojmírovce**** je historickým hotelom s reštauráciou, letnou terasou, wellnessom a bowling centrom, zaradeným do kategórie 4*. Popri a´la carte reštaurácii disponuje priestormi na usporadúvanie svadieb, rodinných osláv, firemných akcií, konferencií alebo kongresov. Súčasťou hotela je strelnica a vínna pivnica. Hotel sa nachádza v obci Mojmírovce, 16km od mesta Nitra.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2427296  Megjelentetés dátuma: 7.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou