Administratívny pracovník v poisťovníctve

JUST s.r.o.

Miesto práce
okres Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.-15.11.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konzultovanie finančných potrieb klientov, následná príprava finančných návrhov v oblasti poistných produktov
Uzatváranie poistných zmlúv iba na pobočke zamestnávateľa - "nie v teréne"
Starostlivosť a práca s pridelenou databázou klientov
Aktívna komunikácia s novými klientmi
Servis a starostlivosť o klientov spoločnosti
Správa poistných zmlúv

Možnosť profesijného a osobnostného rastu
Zamestnanecké výhody hlavného pracovného pomeru
Materiálne a technické zázemie potrebné pre prácu
Perspektíva dlhodobej práce
Flexibilná pracovná doba

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.
V prípade záujmu o túto pozíciu, pošlite svoj profesný životopis a motivačný list na uvedenú e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

komunikatívnosť, spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť, finančná a ekonomická gramotnosť, organizovanie a plánovanie práce, iniciatívnosť

Od roku 2000, kedy vznikla naša spoločnosť, sa plne venujeme sprostredkovaniu poistenia a profesionálnej správe poistných zmlúv pre našich klientov v súlade s povolením Národnej Banky Slovenska na sprostredkovanie poistenia. Sme spoločnosť spolupracujúca s renomovanými poisťovňami na slovenskom poistnom trhu. Naším klientom poskytujeme komplexný servis pri dojednávaní a správe ich poistenia, pričom zabezpečujeme aj likvidáciu prípadných poistných udalostí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2097966  Megjelentetés dátuma: 12.10.2015  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou