Pracovník výroby

JUNIOR GAME spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletizácia a montáž a mechanických súčastí elektronicko-mechanických strojov (rulety, hracie automaty, stávkové terminály),
- repasácia elektronicko-mechanických strojov,
- čistenie, balenie a nakladanie strojov
- udržovanie poriadku
- inventarizácia
- ostatné úlohy a činnosti podľa pokynov zamestnávateľa resp. vedúceho alebo priameho resp. vyššie nadriadeného zamestnanca a úlohy uložené mesačným plánom súvisiace s vyššie uvedenou pracovnou pozíciou.

- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- možnosť profesionálneho rastu
- adekvátne finančné ohodnotenie

Žiadosti spolu s pracovným životopisom zasielajte e-mailom na uvedenú adresu: [email protected], v predmete uvádzajte: "pracovník výroby".

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritériá budú pozvaní na osobný pohovor.

Zmysle zákona Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce iba spoločnosti Profesia, spol. s r.o. a JUNIOR GAME spol. s r.o. prostredníctvom stránky www.profesia.sk v rámci počítačovej siete internet. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov, zároveň žiadame uchádzačov aby nám fotografie nezasielali. Čestne vyhlasujem, že uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely predzmluvnej agendy resp. nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať do lehoty 30 dní. Po období 3 rokov budú údaje vymazané.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti so spájkovaním a krimplovaním kabeláží
- schopnosť samostatne riešiť problémy
- presnosť, zodpovednosť

Spoločnosť Junior Game spol. s r.o. vznikla v roku 1995. Zaoberá sa prevádzkovaním stávkových hier (kurzových stávok) prostredníctvom terminálov BET-X, ON-LINE STÁVKOVANÍM, prevádzkovaním herní a poskytovaním kompletného vybavenia pre herne - elektronické rulety, videolotérie, stávkové terminály, GameNet systémy a ostatné. Bližšie informácie nájdete na www.juniorgame.sk, www-betx.sk a www.evona.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1557474  Megjelentetés dátuma: 21.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou