Odborný asistent/-ka

JUNIOR GAME spol. s r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 17/B, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie, príprava podkladov, vybavovanie, spracovanie kompletnej dokumentácie pri získavaní zákazníkov a otváraní nových prevádzok (ponuky, žiadosti, povolenia na príslušné úrady, certifikácie, osvedčenia),
- komunikácia so zmluvnými partnermi a príslušnými úradmi,
- reporting a výkazníctvo ,
- spravovanie zmluvnej agendy partnermi,
- využívanie firemných informačných systémov

- práca v mladom a dynamickom kolektíve

Žiadosti spolu s pracovným životopisom zasielajte e-mailom na adresu [email protected] s referenčným označením: Odborný asistent. Požadovaná prax je nutná minimálne 2 roky.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritériá budú pozvaní na osobný pohovor.

Zaslaním svojej žiadosti nám dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

4

- precíznosť (práca s číslami), zodpovednosť,
- PC: užívateľská úroveň MS Office - Word, Outlook, Excel
- komunikatívnosť a samostatnosť,
- organizačné zručnosti,
- samostatnosť a chuť pracovať,

Spoločnosť Junior Game spol. s r.o. vznikla v roku 1995. Zaoberá sa prevádzkovaním stávkových hier (kurzových stávok) prostredníctvom terminálov BET-X, ON-LINE STÁVKOVANÍM, prevádzkovaním herní a poskytovaním kompletného vybavenia pre herne - elektronické rulety, videolotérie, stávkové terminály, GameNet systémy a ostatné. Bližšie informácie nájdete na www.juniorgame.sk, www-betx.sk a www.evona.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1356969  Megjelentetés dátuma: 17.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou