Servisný technik na opravu espresso kávovarov

Julius Meinl Coffee Intl., a. s.

Miesto práce
Pribinova 25, okres Prešov, Košice
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Oprava, servis a údržba kávových technológií
• Vykonávanie pravidelných, záručných a pozáručných opráv zariadení (kávovarov)
• Diagnostika porúch, oprava elektrických, elektronických a mechanických častí
• Pravidelná starostlivosť a údržba kávovarov, kontrola stavu technológií umiestnených na prevádzkach
• Komunikácia so zákazníkom pri odstraňovaní porúch
• Zadávanie požiadaviek na oddelenie nákupu pri objednávaní náhradných dielov
• Zaškolenie personálu zákazníka na starostlivosť o technológie (hotely, reštaurácie, kaviarne, iné)

firemný mobil, notebook, flexibilný pracovný čas

V prvom kole budú na základe zaslaných životopisov vybraní a oslovení uchádzači spĺňajúci uvedené podmienky. Vybraným uchádzačom bude telefonicky alebo e-mailom ponúknutý termín druhého kola výberového konania.
Druhé kolo: osobný pohovor Košice/Prešov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť, časová flexibilita, tímový hráč

Sme kľúčový hráč v oblasti prémiového kávového biznisu v rámci Slovenska, ale aj celosvetovo. Máme viac ako 160 ročnú skúsenosť s pražením kávy a našou misiou je šíriť viedenskú kaviarenskú kultúru do celého sveta.
Julius Meinl – Pretože na okamihoch záleží.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2736873  Megjelentetés dátuma: 26.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou