Pracovník vo výrobe - práca vhodná aj pre študentov - Žilina!

JPM personal service, s. r. o.

Miesto práce
Žilina, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,50 EUR/ hodinu, v ČISTOM!!!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme brigádnikov - aj študentov nad 18 rokov pre pomocné práce v Žiline:
- možnosť výberu pracovnej zmeny v 3 - zmennej prevádzke /6:00 - 14:00; 14:00 - 22:00; 22:00 - 6:00/,
- prípadne 12 hodinové zmeny /od 6:00 hod. do 18:00 hod. a od 18:00 hod. do 6:00 hod/ - upratovacie práce najmä cez víkend

Viac informácií na telefónnom čísle: 0948 608 467, Pobočka - Štefánikova 7, Žilina (od 8:00 - do 16:00)

- možnosť privyrobiť si formou brigády a vybrať si pracovnú zmenu, ktorá Vám vyhovuje
- 3, 50 € na hodinu v ČISTOM (pomocné práce)
- 3, 30 € na hodinu v ČISTOM (upratovacia práce)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

dodávateľská spoločnosť pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pomocné práce vo výrobe

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
vek nad 18 rokov

Personálna agentúra JPM personal service s.r.o. je pracovno-personálna agentúra s celoslovenskou pôsobnosťou, ktorá sa zaoberá poskytovaním personálnych služieb.
Naši klienti nájdu pod našou strechou komplexné spektrum pracovných síl, od pracovníkov na jednoduché dočasné práce až po vyprofilovaných kandidátov, s určitým stupňom odbornosti.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2463612  Megjelentetés dátuma: 12.5.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,50 EUR/ hodinu, v ČISTOM!!!