Key Account National

Josef Manner s.r.o.

Miesto práce
Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dcérska spoločnosť Josef Manner s.r.o. hľadá vhodných uchádzačov/ky na pozíciu Key Account National(tradičný trh)

Materská firma, rodinná spoločnosť Josef Manner & Comp. AG založená v roku 1890 vo Viedni je predný výrobca oblátok a ďalších kvalitných cukroviniek. Manner výrobky sa predávajú vo viac ako 50 krajinách po celom svete, obchodné zastúpenie je v Nemecku, Českej republike, Slovinsku a ďalších krajinách.

Spoločnosti Josef Manner & Comp. AG patrí okrem slávnych Manner oblátok s lieskovo-orieškovým krémom i značky Casali, Napoli, Ildefonso a obľúbené Mozartkugeln Victor Schmidt.

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za zverené obchodné projekty a budovanie vzťahov so zákazníkmi a zodpovednosť za dosiahnutie individuálnych cieľov so zákazníkmi
  • Zaisťovanie zákazníckeho servisu pre zákazníkov/partnerov tradičného trhu, operatívne riešenie problémov
  • Orientácia na trhu, zber dát z trhu, podieľanie sa na príprave stratégie
  • Vedenie obchodných jednaní
  • Aktívne vyhľadávanie nových potenciálnych zákazníkov a identifikácia nových obchodných príležitostí
  • Príprava podkladov pre obchodné plánovanie, plánovanie výroby a expedície
  • Spracovávanie a správa dát v informačnom systéme
  • Vytváranie reportov

Ponúkame:

  • Motivujúce pracovné a finančné podmienky
  • Dlhodobý HPP v spoločnosti s medzinárodnou firemnou kultúrou, založenou na tímovej práci
  • Samostatnú a zodpovednú prácu
  • Uplatnenie v medzinárodnej rodinnej spoločnosti s vybudovanou tradíciou a prestížnou značkou

Požadujeme:

  • SŠ vzdelanie
  • Prax v FMCG výhodou
  • Obchodné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti
  • Analytické schopnosti
  • Kreatívny, aktívny a zodpovedný prístup k práci
  • Flexibilita, odolnosť voči stresu
  • Dobrá znalosť NJ
  • Znalosť práce v MS Office(Excel, Word, PowerPoint)
  • Vodičské oprávnenie sk.B, ochota často cestovať
  • Ovládanie NJ je výhodou, nie však podmienkou

V prípade, že Vás pozícia zaujala a chcete byť zaradený/ná do výberového jednania, odpovedzte na ponuku voľného miesta. Všetky reakcie budú posudzované a uchádzači, ktorí budú najviac vyhovovať zadaným požiadavkám, budú kontaktovaní.