Vodič - servisný technik

JOHNNY SERVIS s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6,-eur/hod + příplatky dle zákoníku práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pravidelný servis mobilných toaliet u zákazníkov, navážanie a zvážanie firemných produktov, montáže produktov v Bratislavském kraji, okres Malacky.

Informácie o výberovom konaní

čistý register trestov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

zodpovedný, flexibilný, samostatný, komunikatívny, dochvílny,technicky zdatný, fyzicky zdatný, vodičský preukaz "E" výhodou

JOHNNY SERVIS v oblasti prenájmu mobilnej sanitárnej techniky a mobilných bezpečnostných prvkov, patrí medzi najúspešnejších v strednej a východnej Európe. S pobočkami v Čechách, na Morave, Slovensku a Maďarsku pokrýva trh s viac než 20 miliónovou populáciou. Prenajíma, ale i predáva sanitárnu techniku, mobilné bezpečnostné ochranné prvky, sanitárne prívesy, mobilné kancelárie a kancelárske aj skladovacie kontajnery.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 709573  Megjelentetés dátuma: 7.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 6,-eur/hod + příplatky dle zákoníku práce