Senior ASP.NET MVC programátor – (40.000 – 65.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Brno - město, Brno - venkov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40.000 - 65.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* návrh, vývoj a implementácia klientskych webových aplikácií
* vývoj serverových komponentov komunikujúcich s API rozhraním
* spracovanie a odosielanie dát do UI a ich prezentácia užívateľom
* vývoj webových stránok za použitia MVC frameworku
* vytváranie jednostránkových aplikácií použítím React a TypeScript
* spolupráca s tímom návrhárov

Zaměstnanecké výhody, benefity

* atraktívne finančné ohodnotenie
* stravenky
* týždeň dovolenky navyše
* pružná pracovná doba, možnosť home office
* školenia a kurzy v rámci pracovnej doby
* moderne vybavené kancelárie v centre mesta
* možnosť cestovať do zahraničia
* kafeteria
* kuzry angličtiny
* občerstvenie na pracovisku
* IT workshopy

Informace o náboru

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Neváhajte a zašlite svoj profesijní životopis vo formáte MS WORD (ideálne.docx) na emailovú adresu [email protected]. Pokiaľ ste už v minulosti s nami komunikovali, môžete kontaktovať priamo svojho konzultanta.

Kandidátov, ktorí postúpia do užšieho kola, budeme kontaktovať obratom. Ostatných uchádzačov zaradíme do databázy a budeme ich kontaktovať v prípade, že pre nich nájdeme vhodnú pracovnú ponuku. Pozície máme taktiež pre softwarových inžinierov (softwarové inženýry), software engineer, Oracle správce, administrátor, programátor, programmer, developer, vývojár, analytik, support, analyst a pre kandidátov, ktorí poznajú technológie akoProgramátor, vývojář, developer se zkušenostmi s SQL, OOP, .NET, C#, JavaScript, JQuery, Entity fw, LINQ, DevExpress, TFS.

Ďalšie pracovné ponuky nájdete na stránkach http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
A čo VIAC? Naše stránky taktiež poskytujú ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostredníctvom ktorého Vám budeme zasielať nové pracovné ponuky, ktoré zvýšia Vaše šance získať nové zamestnanie.
Zaslaním Vášho životopisu, prípadne ďalších osobných materiálov do našej agentúry, udeľujete súhlas spoločnosti Jobs Contact Consulting, s. r. o., so sídlom v Brne, Slovákova 354/5, IČ:03055396 so zhromaždením, spracovaním a uchovaním osobných údajov o Vašej osobe podľa zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platnom znení, za účelom prezentácie potenciálnym zamestnávateľom a sprostredkovania zamestnania. Tento súhlas bude platný až do odvolanie písomnou formou.

Tím Jobs Contact Consulting, s.r.o., sa teší na spoluprácu s Vami!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

vývoj SW pro finanční instituce

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ICT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

C# - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Máš skúsenosti s C# a ASP.NET MVC? Máš skúsenosti s tvorbou webových aplikácií a nerobí Ti problém komunikovať po anglicky? Pre spoločnosť v Brne zaoberajúcu sa vývojom SW pre finančné spoločnosti hľadáme skúseného programátora.

* VŠ, informatické obory
* zapálenie do IT a vývoju webu za použitia moderných technológií
* dobré znalosti a skúsenosti s C# a ASP.NET MVC framework
* dobré znalosti a skúsenosti s HTML a JavaSript (React, jQuery)
* práca na väčších funkčných celkoch SW
* schopnosť písať čistý kód
* zaužívané agilné metódy
* výhodou – skúsenosti s MS SQL DB
* výhodou – skúsenosti s TypeScript
* AJ na komunikatívnej úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2641924  Megjelentetés dátuma: 9.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 40.000 - 65.000