Java EE Developer s AJ (30.000 - 50.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktuální pozice Vás nenaplňuje? Hledáte práci, kde využijete moderní nástroje a metodiky vývoje s přístupem k výkonným serverům? Hledáme programátora v Javě, který se chce podílet na návrhu zajímavých a inovativních řešení ve výrobě i řízení podniku. Budete se podílet na úpravách a návrzích částí rozsáhlého informačního systémů i na nových aplipkacích skrze celý vývojový cyklus.

* zpracování návrhů změn a požadavků do IS
* vývoj statistických, reportovacích a vyhodnocujících nástrojů (včetně testování)
* podíl na ošetření bezpečnosti, práv, přístupů a rolí uživatelů k bezpečnému využívání aplikace
* návrh synchronizace s vybranými systémy a dalšími aplikacemi
* zjišťování rizik chodu aplikace a řízení projektu v mezinárodním prostředí
* komunikace a spolupráce s kolegy i ze zahraničí (v anglickém jazyce)

Zaměstnanecké výhody, benefity

* odpovídající finanční ohodnocení
* profesní i kariérní růst ve společnosti
* pružná pracovní doba
* 5 týdnů dovolené, sickdays
* vzdělávací a jazykové kurzy
* další finanční i nefinanční benefity
* místo výkonu práce: Valmez, okres Vsetín, popř. Brno

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis v CZ/AJ ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Pokud hledáte spíše seniornější pozici, podívejte se na naše další inzeráty nebo na web níže.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. Naleznete zde obdobné pozice jako je Developer, vývojář, systémový inženýr, engineer, programátor, programmer a také práci s technologiemi jako jsou: OOP, Perl, Bash, Python, C++, PHP, Qt, Java, J2EE, J2SE, NetBeans, JSTL, Spring, Hibernate, Fedora, Apache, XML, UML, OpenGL, JavaScript, JQuery, AJAX, Ext JS, MySQL, Nette, Zend, HTML, CSS, Oracle, UNIX, NetBeans, VisualStudio, Linux, RedHat, RHEL, Centos, Gentoo, Ubuntu, Debian.

A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání.

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Česká pobočka již stabilní společnosti dodávající řešení externím zákazníkům i vývoj vlastních systémů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT, výpočetní technika, telekomunikace, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Java - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* alespoň bakalář v IT, technickém nebo relevantním oboru
* znalost objektově orientovaného programovacího jazyka (Java SE/EE, C++ nebo C# pod .NET), praxe ve vývoji výhodou
* uživatelská znalost jazyka SQL
* výhodou znalost PL/SQL nebo databáze Oracle
* výhodou znalost prostředí Linux a skriptovacích jazyků Bash, Perl nebo Python
* velkou výhodou znalost jazyka UML (pro práci s diagramy)
* dobrá znalost angličtiny Vám pomůže rychleji se zorientovat v praxi

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2362636  Megjelentetés dátuma: 9.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 30000 - 50000 Kč/měsíc