Projektový manažér nakladateľstva odbornej literatúry/oblasť školstva

JOBPOINT, spol. s r.o.

Miesto práce
centrum, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za prípravu a redakciu knižných publikácií - odborná zakladačová literatúra a/alebo učebnice- (redakčná úprava textov, dohľad nad sadzbou, tlačiarňou a expedíciou, komunikácia s autormi, editormi....)
- príprava a sledovanie rozpočtu, ziskovosti projektov
- realizácia prieskumu trhu, vyhľadávanie vhodných tém, kontakt s cieľovou skupinou
- v spolupráci s marketingovým oddelením - marketingové aktivity projektu

- mladý kolektív
- školenia platené firmou (aj v zahraničí)
- možnosť profesionálneho rastu
- možnosť sebarealizácie v oblasti školstva na nepedagogickej pozícii

V prípade záujmu a spĺňania požiadaviek pošlite na naše kontakty Vaše CV s označením názvu pozície vrátane motivačného listu. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 14 dní. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáze. V opačnom prípade budú zlikvidované.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Polygrafický, vydavateľský priemysel

- nakladateľstvo odbornej literatúry a učebníc

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysokoškolské vzdelanie humanitné (vítaná je Fakulta Pedagogická)
- vítane sú aj skúsenosti z oblasti školstva – ministerstvo, príp. iné školské inštitúcie, poznanie systému školstva v SR, informovanosť a záujem o prebiehajúcu reformu, znalosť legislatívy
- vhodný kandidát má prax v pedagogickej práci a v komunikácii s riaditeľmi škôl a/alebo materských skôl
- prax v oblasti aktívnej žurnalistiky vítaná (aj publikovanie počas štúdia)

Osobnostné predpoklady:
zrelosť, investigatívnosť, samostatnosť, skutočný záujem o danú oblasť, schopnosť komunikovať asertívne a na partnerskej báze s riaditeľmi inštitúcií, extraverzia, organizačné schopnosti, primerané sebavedomie

JOBPOINT je stabilná personálno poradenská spoločnosť / ambulancia pracovnej psychológie s mnohoročnými skúsenosťami. Pre svojich klientov poskytujeme komplexné služby pri vyhľadávaní vhodných kandidátov. Poskytujeme služby kariérneho poradenstva. Riešime komplex HR otázok a otázok psychológie práce vo firemnom prostredí i pre individuálnych klientov. Krízový manažment, optimalizácia organizácií. Dopravná psychológia.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2743692  Megjelentetés dátuma: 30.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou