Obchodný manažér

JOBPOINT, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava III., Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po zapracovaní a oboznámení sa s produktovým portfóliom, okruhom klientov a filozofiou /stratégiou firmy (motto v skratke silná prozákaznícka orientácia):

• sleduje a vyhodnocuje činnosť obchodných zástupcov a a predaje za celé obchodné oddelenie
• aktualizuje zákaznícku databázu a udržiava vzťahy s klientmi na najvyššej úrovni
• analyzuje potreby zákazníkov a prináša podnety
• vypracúva mesačné reporty
• sleduje a vyhodnocuje konkurenciu
• vyhodnocuje činnosť jednotlivých kolegov z oddelenia (prémie, sankcie, dochádzka, jazdy atd.)
• zúčastňuje sa na školeniach, výstavách a prezentáciách , podľa potrieb spoločnosti
• vyhodnocuje a spolupôsobí pri riešení reklamácií
• navrhuje zavedenie nových produktov / neskôr

Možnosť podieľať sa na zlepšovaní, budovaní, zmenách. Sebarealizácia, po zapracovaní samostatnosť, možnosť kariérneho rastu!

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím CV a motivačný list na naše kontakty. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 21 dní. V prípade veľkej odozvy budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáz. V opačnom prípade budú podľa zákona zlikvidované.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

výrobno-obchodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti očnej optiky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

5

• prax v odbore - ideálne vo výrobnej spoločnosti
• prax v riadení menšieho tímu je výhodou, riadiace schopnosti sú potrebné
• osobnosť - komunikatívnosť, samostatnosť, zmysel pre systém, pro-zákaznícka orientácia, organizačné zručnosti

JOBPOINT je stabilná personálno poradenská spoločnosť / ambulancia pracovnej psychológie s mnohoročnými skúsenosťami. Pre svojich klientov poskytujeme komplexné služby pri vyhľadávaní vhodných kandidátov. Poskytujeme služby kariérneho poradenstva. Riešime komplex HR otázok a otázok psychológie práce vo firemnom prostredí i pre individuálnych klientov. Krízový manažment, optimalizácia organizácií. Dopravná psychológia.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2560507  Megjelentetés dátuma: 13.5.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou