Operátor výroby - Šitie komponentov

JOBELSA SLOVENSKO, s.r.o.

Rozvojová 2, 040 11 Košice, Prešovský kraj, Košický kraj, Košice, okres Trebišov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
interpretovaný na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha technického šijacieho stroja v automobilovej výrobe

- znalosť šitia NIE je nutná - zabezpečujeme KOMPLETNÉ ZAŠKOLENIE

- práca vhodná pre ŽENY aj MUŽOV

- práca na trvalý pracovný pomer PRIAMO POD KMEŇ (nie cez agentúru)

- možnosť ubytovania v prípade bydliska vzdialeného 60 km od Košíc

- práca na dve zmeny ( ranná zmena od 6:00 - 14:00; poobedňajšia zmena od 14:00 - 22:00)
- práca na trvalý pracovný pomer
- prijímame priamo do interného stavu, nie cez agentúru
- práca priamo v Košiciach
- stravné lístky za odpracované dni
- každoročné navýšenie hrubej mzdy
- mzda je mesačná, nie úkolová, každého zamestnanca hodnotíme individuálne na základe jeho dochádzky, prístupu k práci a zručnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Personálne oddelenie bude kontaktovať len vybraných kandidátov za účelom dohodnutia osobného pohovoru.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.
„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dáva tým spoločnosti Jobelsa Slovensko, s. r. o. súhlas so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú (t.j. do písomného odvolania) v zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyžadujeme serióznosť, dochvíľnosť, presnosť, samostatnosť, časovú flexibilitu,
- ochota pracovať nadčas,
- manuálna zručnosť,
- prax vo výrobe je výhodou.

Skupina Jobelsa je nezávislá priemyselná skupina zameraná na navrhovanie, výrobu a predaj textilných a kožených komponentov pre automobily.
Výrobný závod v Košiciach má viac ako 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3026003  Megjelentetés dátuma: 21.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: interpretovaný na osobnom pohovore