Area sales manager - Obchodný zástupca

Job Management, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihned
Motivujuce platove ohodnotenie - predmetom osobneho stretnutia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Aktivne vyhladavanie novych zakaznikov
-Starostlivost o existujucich zakaznikov
-Rozvoj obchodnych vztahov a distribucnej siete
-Analyza poziadaviek a potrieb klienta
-Vedenie obchodnych rokovani
-Priprava a realizacia obchodnych prezentacii v priamej interakcii so zakaznikom
-Monitorovanie trhu a konkurencie

-Praca v stabilnej a prosperujucej spolocnosti
-Odborne zaskolenie
-Flexibilne nastavenie pracovneho casu
-Motivujuci system odmien
-Korektne jednanie zo strany vedenia, plnenie dohod
-Vyborne pracovne vztahy a podpora zo strany vedenia
-Nastup -ihned, pripadne dohodou
-Ucast na spolocenskych podujatiach za ucelom prezentovania produktu

Svoj zivotopis s nazvom pozicie prosim zasielajte na e-mailovu adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Nasim klientom je spolocnost zaoberajuca sa distribuciou profesionalnej servisnej chemie, zvaracskej techniky a kvalitneho prislusenstva pre autopriemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Vodičský preukaz

B

-Komunikatívnosť
-Serióznosť
-Vytrvalosť
-Schopnosť prezentovať produkt
-Predajne techniky a vyjednavacie zrucnosti
-Spravny obchodnicky pristup
-Schopnost / Vola budovat dlhodobe obchodne vztahy

Personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti riadenia a rozvoja ľudských zdrojov. Spoločnosť zabezpečuje realizovanie rozsiahlej personálnej agendy spojenej s vyhľadávaním a umiestňovaním zamestnancov na rôzne pracovné pozície stredného a top manažmentu ako aj pozície špecialistov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2744491  Megjelentetés dátuma: 16.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Motivujuce platove ohodnotenie - predmetom osobneho stretnutia