Nastavovač

Job Impulse s.r.o.

Miesto práce
Báhoň, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prísun materiálu, doplnenie chemikálií a mazadiel a pod.
- nastavenie a optimálny chod pridelených strojov
- nastavovanie parametrov v automatickom a manuálnom režime strojov
- odstraňovanie porúch strojov v súčinnosti s údržbou a nástrojárňou
- vykonávanie korekcie na parametroch strojov z dôvodu opotrebenia a zmenenia vonkajších podmienok
- kontrola dodržiavania technologického postupu na stroji alebo výrobnom zariadení
- bežná údržba a opravy strojov v malom rozsahu
- vedenie evidencie o výrobe, spotrebe materiálu, denníka opráv zverených strojov

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s 30 ročnou tradíciou na Slovensku
- stabilné pracovné miesto
- možnosť profesného rastu

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis.
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú všetky podmienky. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Elektrotechnický priemysel, výroba kompletných výrobkov v oblasti elektro-energetickej inštalácie, výroby technickej keramiky, náradí a zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojnícke, elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- znalosť výrobných procesov a nadväzností výhodou
- schopnosť čítania technických výkresov
- tímový hráč
- schopnosť viesť, trénovať a podporovať kolegov
- otvorenosť k zmenám
- zodpovednosť, zmysel pre detail
- ochota učiť sa

Personálne poradenstvo, Recruitment, Direct Search, Dočasné zamestnávanie.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, aj povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2798546  Megjelentetés dátuma: 4.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou