Servisný technik

JL spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
16.5.2022
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- servis a pravidelná údržba striekacích kabín a súvisiacich zariadení u klientov (autoservisy)
- opravy ručného náradia (strojov)
- údržbár v rámci sídla firmy
- diagnostika zariadení s cieľom odstránenia chýb
- ďalšie súvisiace činnosti

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti s medzinárodným pôsobením
- poskytnutie pracovných pomôcok a sociálny program
- koncoročná odmena za dobrý hospodársky výsledok
- služobné vozidlo a telefón
- realizácia vlastných nápadov
- práca v malom kolektíve
- zmluvu na dobu neurčitú ihneď pri nástupe

Informácie o výberovom konaní

- miesto výkonu práce: Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika (strojárstvo)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- nutná znalosť elektrotechniky
- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, aktívny prístup
- prax v oblasti diagnostiky elektrotechnických a strojných zariadení výhodou

JL spol. s r.o. je spoločnosťou s pevným zázemím a medzinárodným pôsobením. Vyše 30 rokov činnosti na slovenskom trhu sú zárukou spoľahlivosti a kvality poskytovaných služieb v oblasti predaja autolakov, pomocného materiálu, striekacích kabín a rôznych odsávacích systémov pre lakovanie a opravy vozidiel. JL spol. s r.o. je oficiálnym zástupcom značky PPG, Max Meyer, NEXA Autocolor, Roberlo, Sata, Rupes, 3M a Norton pre Slovenskú republiku. Spoločnosť JL spol. s r.o. zabezpečuje aj školenia pre našich klientov priamo v tréningovom centre v priestoroch spoločnosti a taktiež je zapojená do Duálneho vzdelávania študentov v odbore autolakovník. Zamestnanci firmy si uvedomujú, že iba dlhodobou a poctivou prácou bude spoločnosť JL spol. s r.o. prvou voľbou zákazníka v oblasti farieb a technológii pre povrchové úpravy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2822196  Megjelentetés dátuma: 25.4.2022  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac