Kontrolór požiarnotechnických zariadení

JKBOZ s. r. o.

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacmzdové ohodnotenie záleží od znalostí a skúseností uchádzača a bude upresnené na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vykonávanie činností kontroly požiarnotechnických zariadení a požiarnych zariadení
-vypracovávanie a vedenie dokumentácií z kontrol požiarnotechnických zariadení a požiarnych zariadení
-montáž požiarnotechnických zariadení a požiarnych zariadení

práca vo vysokovalifikovanom kolektíve
motivujúce platové hodnotenie
možnosti rozvíjania individuálnych zručností a podpora kariérneho rastu
13. a 14. plat

V prípade, že máte záujem pracovať v našej spoločnosti, pošlite Váš štruktúrovaný životopis na našu adresu alebo emailom na [email protected], do predmetu prosím napíšte ,,Kontrolor"

Uchádzači ktorí spĺňajú podmienky budú pozvaní na výberový pohovor.

Spolu so žiadosťou o zamestnanie a životopisom posielajte aj súhlas s uchovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti JKBOZ, s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

-osobitné oprávnenie na výkon činnosti kontroly hasicich prístrojov - výhodou
-znalosť príslušných zákonov, vyhlášok a noriem výhodou
-organizačné schopnosti
-samostatnosť
-zodpovednosť

Progresívne rastúca spoločnosť zaoberajúca sa službami v oblasti BOZP, OPP a PTZ. Našim mottom je ,,.....robíme všetko pre Vašu bezpečnosť". Bezpečnosť pri práci je pre nás záväzkom. Pôsobíme na celom Slovensku a v Českej republike. Naše doplnkové služby v oblasti PTZ a predaja a servisu OOPP dotvárajú komplexnosť našich služieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 924270  Megjelentetés dátuma: 19.5.2022  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac