Projektant/Koštruktér

JK Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Lipany, Prešovský kraj, okres Sabinov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projektovanie v programe CadWork (prípadne iné), spracovanie výrobnej a montážnej dokumentácie, riešenie a vykresľovanie konštrukčných detailov, kreslenie výkresovej dokumentácie pre účely stavebného povolenia (stavebné výkresy)

flexibilita, dobrý zamestnanecký kolektív a pracovné prostredie

Životopisy s kontaktnými údajmi zasielajte prosím na [email protected], pohovory s vhodnými uchádzačmi budeme realizovať cca. 19.6.2017, prípadne individuálne podľa dohody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
AutoCAD - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Flexibilita, dynamika, samostatné riešenie úloh a jednanie, schopnosť pracovať pod tlakom, doťahovať veci do konca, zodpovednosť, precíznosť, technické myslenie.

Projektovanie, výroba a montáž nizkoenergetických ekologickych montovaných drevodomov a drevostavieb, chát.
ID: 531040  Megjelentetés dátuma: 17.5.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou