Lektor/učiteľ cudzích jazykov - anglický, nemecký, ruský jazyk , ...

Jazyková škola VIVEUS, s.r.o.

Miesto práce
Romualda Zaymusa 8683/2, okres Žilina
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyučovanie cudzieho jazyka v malých skupinkách
Samostatná príprava na vyučovanie

Práca v mladom kolektíve s najmodernejšou didaktickou technikou
Neustále vzdelávanie pod odborným vedením
Možnosť platového rastu po preukázaní výsledkov

Informácie o výberovom konaní

Výberové konania sa konajú priebežne.

V prípade záujmu vyplňte vstupný formulár učiteľa jazykov na:

Ak máte so zaslaním vstupného formulára problém pošlite prípadne motivačný list a životopis s fotografiou na adresu [email protected], alebo poštou na adresu
Romualda Zaymusa 8683/2
010 01 Žilina

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogické, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ruský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Španielsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Jazyková škola VIVEUS zabezpečuje kompletný servis jazykového vzdelávania v programoch
- pre dospelých
- pre mládež
- pre deti

Vyučovanie prebieha v novej, modernej budove susediacej s Auparkom Žilina. Budova poskytuje komfortné podmienky pre študentov aj príjemné zázemie lektorov.

Jazyková škola VIVEUS tiež ako akreditované skúšobné stredisko ETS vykonáva skúšky TOEFL iBT a ako akreditované skúšobné stredisko British Council vykonáva skúšky IELTS a Cambridge skúšky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2814811  Megjelentetés dátuma: 16.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou