Vedúci výroby

JAMP SVORADA s.r.o.

Miesto práce
Nerudova 740/39, 018 41 Dubnica nad Váhom, okres Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie vo výrobnom procese
- Riešenie denných operatívnych úloh
- Kontrola technologickej a pracovnej disciplíny
- Zodpovednosť za zamestnancov, ich kontrola a riadenie

PONÚKAME:
- dlhodobú prácu na plný úväzok
- dostatok práce
- veľmi dobré finančné ohodnotenie
- mesačný finančný prémiový bonus opierajúci sa o aktuálnu výsledkovosť spoločnosti
- príspevok na stravovanie
- príspevok na cestovanie
- aktívna podpora športových činností svojich pracovníkov
- v prípade dochádzania za prácou možnosť ubytovania v našej vlastnej ubytovni
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie na III. pilier
- možnosť uplatnenia detí zamestnancov - letné brigády, stáž, prax, zamestnanie
- absolventom SOŠ, SPŠ a VŠ ponúkame odborný rast
- pre študentov SOŠ, SPŠ a VŠ ponúkame možnosť praxe v školskom systéme, stáž, alebo prácu na dohodu (brigádne)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Počet rokov praxe

3

- Ukončená SŠ alebo VŠ
- Znalosť výkresovej dokumentácie
- Skúsenosti v oblasti strojárskej výroby
- Skúsenosti s riadením kolektívu
- Schopnosť samostatne rozhodovať a niesť zodpovednosť
- Plánovacie a organizačné schopnosti

Firma JAMP Svorada s.r.o., je už 30 rokov významným strojárskym dodávateľom výrobkov pre renomované firmy v Európe, ale aj vo svete, zároveň sa radí medzi popredných zamestnávateľov v regióne Dubnica n/V a Trenčín.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2734925  Megjelentetés dátuma: 19.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou