Jazykový redaktor

JAGA GROUP, s.r.o.

Miesto práce
Lamačská cesta 45, 841 03 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- štylistická a gramatická úprava textov z oblasti architektúry, stavebníctva a bývania
- preklady z českého jazyka (prípadne do českého jazyka)

Ponúkame:
- zaujímavú a kreatívnu prácu v mladom kolektíve a stabilnej spoločnosti
- možnosť ďalšieho rastu a perspektívu pracovného postupu

Spolu so životopisom treba zaslať aj motivačný list - podmienka.
Ozveme sa len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

slovenský jazyk (český jazyk veľkou výhodou)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý

- odborná znalosť slovenského jazyka
- znalosť českého jazyka slovom aj písmom veľkou výhodou
- skúsenosť s textami technického charakteru veľkou výhodou
- prax na podobnej pozícii v médiách výhodou
- komunikatívnosť, samostatnosť, aktívny prístup k práci, flexibilita, spoľahlivosť a zodpovednosť
- výborný písomný prejav

Slovenské vydavateľstvo so zameraním na bývanie, stavebníctvo a architektúru (časopisy: Môj dom, Urob si sám, Záhrada, Zelené bývanie, ASB, Stavebné materiály, Inžinierske stavby, TZB, Správa budov; online magazíny: mojdom.sk, urobsisam.sk, zahrada.sk, asb.sk), produkty na kľúč (redakčné služby, grafika, tlač).
Viac o spoločnosti na www.jaga.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1372836  Megjelentetés dátuma: 16.1.2015