Predajca/predajkyňa nových vozidiel Peugeot

J.T. INTERNATIONAL, s.r.o.

Miesto práce
Považské Podhradie, Považská Bystrica-Považské Podhradie
Termín nástupu
ihneď
900 - 2 000 EUR/mesiaczákladná mzda 900 EUR + osobné ohodnotenie vypočítané z mesačného objemu predaja automobilov a súvisiacich produktov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj osobných a úžitkových vozidiel zn. Peugeot
- administratíva spojená s celým procesom predaja
- aktívne získavanie nových zákazníkov
- podpora a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- starostlivosť o vystavené vozidlá
- komplexné vypracovanie ponúk na produkt, financovanie a poistenie
- plnenie stanovených kritérií a cieľov predajných a po-predajných služieb
- plnenie úloh súvisiacich s predajom podľa pokynov vedenia spoločnosti a požiadaviek značky
- poradenstvo pre financovanie a poistenie automobilov
- fakturácia, uzatváranie leasingových a poistných zmlúv
- účasť na podujatiach zameraných na podporu predaja
- výkup a predaj jazdených vozidiel
- overovanie spokojnosti zákazníkov

motivujúce finančné ohodnotenie
práca v spoločnosti s 30 ročnou históriou
školenia pre odborný a osobný rozvoj
zamestnanecké benefity na naše služby

Štruktúrovaný životopis a fotografiu tváre posielajte na e-mail: [email protected]
Kontaktovať budeme len uchádzačov najlepšie spĺňajúcich kritéria. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné vystupovanie, výborné komunikačné a organizačné schopnosti, schopnosť porozumieť potrebám zákazníka, tímová spolupráca, aktívny a iniciatívny prístup, spoľahlivosť, precíznosť

Spoločnosť J.T.International s.r.o. je autorizovaný predajca automobilov Peugeot, autorizovaný servis Peugeot, predajca ND Peugeot a servis pre všetky značky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2730110  Megjelentetés dátuma: 9.8.2022  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac