IT špecialista

J.R.G. s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova 887/53, okres Poprad
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou pracovnou náplňou uvedenej pozície je:
- Samostatne riadiť a organizovať činnosti pri zavádzaní a zabezpečovaní prevádzky informačných systémov v spoločnosti v pridelených oblastiach.
- Samostatne vykonávať komplexné rozbory a analýzy úloh v oblastiach automatizácie procesov.
- Navrhovať spôsoby a metódy riešení úloh v súlade s koncepciou zavádzania informačných systémov spoločnosti.
- Spolupracovať s ďalšími zamestnancami pri návrhu a spracovaní projektov a programov.
- Testovať a upravovať software dodávateľov v súlade s potrebami koncových užívateľov.

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky, zašlite Váš štruktúrovaný životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na e-mailovú adresu: [email protected]. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky, ostatným ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- logické myslenie, tvorivosť, komunikačné schopnosti, schopnosť vyjednávania, zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita, orientácia na výsledok.

Spoločnosť J.R.G. s. r. o. je strojárskou firmou, ktorá sa zaoberá povrchovou úpravou kovov formou kataforetického lakovania a robotického lakovania. Zároveň v našom portfóliu služieb ponúkame opracovanie dielcov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2758459  Megjelentetés dátuma: 11.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou