Predavač/ka odevov v maloobchode

J.P. s.r.o.

Miesto práce
okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, bude upresnený na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívny predaj a komunikácia so zákazníkmi
- dopĺňanie tovaru, príprava predajných priestorov
- práca s pokladňou
- starostlivosť o priestor predajne a skladu
- príjem tovaru, jeho predpríprava na predaj
- inventúra tovaru

- príjemné pracovné prostredie
- atraktívne finančné ohodnotenie
- priateľský kolektív
- zamestnanecká zľava na tovar
- práca na dlhý a krátky týždeň

Hľadáme šikovnú, milú a spoľahlivú predavačku do predajne JUSTPLAY v Liptovskom Mikuláši v nákupnom centre RGB. Vaše životopisy, podľa možnosti s fotografiou, zasielajte na uvedený email. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, za Vaše porozumenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť z obchodu s textilom vítaná, nie je však podmienkou
- príjemné a ústretové vystupovanie
- schopnosť tímovej spolupráce, prispôsobivosť
- ochota k fyzickej práci
- prozákaznícke myslenie
- zmysel pre detail
- časová flexibilita, ochota pracovať počas víkendov a sviatkov, nakoľko predajňa sa nachádza v nákupnom centre a je otvorená každý deň

Značka J.P. vznikla v roku 1999 sídli v Bratislave. JP European Desing sa zmeriava na výrobu pohodlného a funkčného zimného športového oblečenia. Jednotlivé kolekcie navrhuje európsky dizajnérsky tím, ktorý neustále pracuje na skvalitňovaní svojich modelov podľa svetových trendov.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2097845  Megjelentetés dátuma: 6.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou, bude upresnený na pohovore