Obchodný zástupca. IzoNoba.

IzoNoba, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, fix + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj zatepľovacej služby ( materiál + práca), akvizícia zákazníkov, poradenstvo v tepelnej izolácii objektov stropných konštrukcii, organizácia realizácii , marketingová činnosť , vedenie obchodných rokovaní u koncového zákazníka ( súkromný rodinný dom ),verejný sektor, stavebnou firmou .

Zamestnanecké výhody, benefity

Auto po skúšobnej dobe, telefon, benefity firmy.

Informácie o výberovom konaní

Na osobný pohovor budú prizvaní vybraný uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Aktívny prístup k práci, zodpovednosť, sebavedomé vystupovanie, dobrá argumentácia, samostatnosť, organizačné schopnosti,

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Poskytujeme služby v oblasti izolácie objektov novodobou progresívnou technológiou - fúkanou minerálnou izoláciou. www.izonoba.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 924370  Megjelentetés dátuma: 13.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou, fix + odmeny