Pracovník recepcie

Ivan Murdzik I.K.Z.

Miesto práce
Hlavná 550, 032 02 Závažná Poruba, okres Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ubytovanie hostí - check in/check outVystavovanie účtov,práca s hotovosťou, manipulácia s terminálom
Zodpovednosť za kontinuálny chod recepcie.
Marketingová stratégia.
Uvádzanie návštev a poskytovanie komplexných informácií hosťom.
Vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie.
Reprezentovanie a zastupovanie záujmov spoločnosti.
Zabezpečovanie komfortu pre hosti (poradenstvo, servis).
Administratíva spojená s chodom recepcie.
Práca s rezervačným systémom previo.
Pomocné práce na reštaurácii.
Príprava wellnessu pri spustení.

ubytovanie,
strava,
firemné benefity

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Strojopis - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, dochvíľnosť,samostatnosť,slušné vystupovanie, flexibilita

Penzión Zivka,
Sme trojhviezdičkový penzión rodinného typu s reštauráciou. Poskytujeme kvaliné služby a priateľský prístup k našim hosťom. Odtiaľto je všade blízko. www.zivka.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2254163  Megjelentetés dátuma: 24.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou