Lektor počítačových kurzov v IT školiacom stredisku

IT LEARNING SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Kominárska 2, 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
8 - 14 € / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobre sa orientujete v technickom kreslení a výkresoch, ste komunikatívny a výborne zvládate prácu s AutoCadom?

Hľadáme ďalšieho lektora do nášho 35 členného mladého tímu. Moderná firma, moderné princípy a výborný kolektív. Lektora hľadáme tentokrát na CAD kurzy, konkrétne kurzy AutoCad. Ponúkame prácu pre junior lektora, šikovného študenta architektúry, ale aj skúseného lektora. Požadujeme príjemný vhľad, komunikačné schopnosti a dobré orientovanie sa v CAD problematike.

Úlohou lektora bude prednášanie a vedenie skupinových denných, večerných alebo víkendových počítačových kurzov v jednom s najväčších IT vzdelávacích stredísk IT LEARNING SLOVAKIA. Čas výuky je flexibilný. Všetko je otázka dohody.

Ponuka práce je pre pobočku a zároveň centrálu v Bratislave.

Nového zamestnanca môžeme prijať na dohodu, TPP alebo živnosť - záleží iba na schopnostiach a vedomostiach do akej miery sa nám podarí naplniť úväzok.

Obsadzujeme pozície aj Junior lektor, kde počítame so zaškolením ale aj senior lektorov, kde sa skúsenosti počítajú do vyššieho platového ohodnotenia.

Flexibilný pracovný čas, služobný notebook a SW, telefón, cestovanie po SR a kompletné preplácanie služobných ciest, firemné auto aj na súkromné účely

Každý záujemca o prácu musí zaslať svoj životopis spolu s motivačným listom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Lektor by mal mať s vysvetľovaním problematiky skúsenosti, no nemusia byť založené na samostatnej lektorskej praxi. V prednášanej problematike by mal byť naozaj expert.

Lektora zaškolíme na interných kurzoch metodiky, pedagogiky a dáme mu kurz lektorských zručností.

Mal by mať chuť učiť sa a mať schopnosť odpozorovať od skúsených lektorov dobré spôsoby a návyky. Zaučenie z našej strany je samozrejmosť, no musia byť viditeľné osobnostné predpoklady.

Spoločnosť IT LEARNING SLOVAKIA s.r.o. denne organizuje a realizuje vo svojich priestoroch alebo tiež v priestoroch svojich zákazníkov počítačové kurzy a počítačové školenia. Naše kurzy vedie tím profesionálnych lektorov s dlhoročnou praxou a veľkými skúsenosťami. Organizujeme školenia pre začiatočníkov i pre pokročilých užívateľov a IT profesionálov. Sme certifikovaný partner Microsoft. Množstvo úspešne zorganizovaných počítačových kurzov, stovky konzultačných a vyučovacích hodín v oblasti využívania kancelárskych aplikácií, programovania, grafiky, webdesignu a iných sa odráža najmä na ďalšom rozširovaní kurzov a počte spokojných zákazníkov, ktorí nás radi odporúčajú ďalej.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1195863  Megjelentetés dátuma: 9.12.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 8 - 14 € / hodina