IT Support Technik

IT-Impulse s. r. o.

Miesto práce
Letná 42, Košice
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného IT technika, ktorý zvládne samostatne pracovať v nasledujúcich oblastiach:
- Kontrola a spravovanie IT infraštruktúry celej spoločnosti, ako aj jednotlivých zákazníkov
- Starostlivosť o zamestnancov (v zmysle technickej a odbornej podpory)
- Technické budovanie kancelárií
- Starostlivosť o správne fungovanie IT infraštruktúry (sieť, internetové pripojenia, VoIP telefóny)
- Nákup a zisťovanie cenových ponúk technického vybavenia po dohovore a schválení nadriadeného

Tento popis pracovnej pozície sa môže neustále meniť a dopĺňať vzhľadom na meniace sa nároky a požiadavky zamestnávateľa.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Túto pozíciu obsadzujeme do nášho interného tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT/Technické/Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Klient/server administrácia - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- IT štúdium alebo aspoň jednoročná prax
- predošlé skúsenosti s VoIP telefónmi
- skúsenosti so správou rôznych servrov
- základné znalosti rôznych programovacích jazykov (ABAP, C#,...)
- dobré organizačné schopnosti
- presvedčivé a sebavedomé vystupovanie
- schopnosť pracovať v tíme, ako aj samostatne
- ochota a schopnosť komunikovať v cudzom jazyku

IT-Impulse is the Software Engineering division of the international company JobImpulse GmbH with more than 9000 employees in 51 locations in 12 countries and acts as an intermediary between the IT software development department and highly qualified IT specialists on the job market.
The Slovak branch in Košice in its new headquarters with over 60 employees is looking for new colleagues for existing as well as newly created customer-dedicated teams.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2787288  Megjelentetés dátuma: 31.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou