Graphic Designer/ DTP artist

Istropolitana Ogilvy

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Reklamná agentúra hľadá osobu, v ktorej sa spája mladý, veselý a šikovný graphic designer (grafické cítenie, kreatívne myslenie) a súčasne duch DTP operátora (skúsenosti s pre-press, Photoshop, Illustrator) na plný pracovný úväzok.

Informácie o výberovom konaní

Prosím spolu s CV poslať aj Portfólio prác

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax v reklamnej agentúre alebo kreatívnom štúdiu vítaná, ochota a chuť flexibilne pracovať na projektoch nevyhnutná!

Sme fullservisová reklamná agentúra, ktorá je súčasťou celosvetovej siete Ogilvy. Sieť Ogilvy združuje viac ako 450 spoločností v 169 mestách po celom svete. Na konte (hmm teda vlastne na poličkách) máme 712 kreatívnych ocenení z domova aj zo sveta. Nazbierali sme aj 81 ocenení EFFIE, čo je inak len tak medzi nami najviac ocenení za efektivitu v reklame na Slovensku.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 672199  Megjelentetés dátuma: 19.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou