Naším klientom je renomovaná rakúska spoločnosť, ktorá patrí k lídrom v oblasti produkcie a distribúcie semien pre záhradkárov a veľkopestovateľov zeleniny, ovocia, kvetov, okrasných rastlín, trávnych zmesí a množstva ďalších produktov. Spoločnosť je dlhodobo etablovaná veľmi dobre na rakúskom trhu, a keďže medzi jej klientmi pribúdajú aj klienti zo Slovenska - hľadáme pre nášho klienta nového spolupracovníka na uvedenú pozíciu

Gartenbaufachtechniker/-in (odborný záhradnícky poradca) Viedeň)

Pracovná náplň:
Ako "Gartnebaufachbetruer" budete mať na starosti spoluprácu s rakúskymi aj slovenskými klientami spoločnosti - predovšetkým s poľnohospodárskymi podnikateľmi - veľkopestovateľmi ovocia a zeleniny, ale aj so záhradníctvami a klientami/súkromnými osobami. Počas sezóny bude Vašou úlohou odborné poradenstvo pre klientov - v priestoroch centrály vo Viedni ale aj priamo u klientov hlavne v severnom/východnom Rakúsku a aj na západnom Slovensku (predaj a poradenská podpora predaja).
Mimo sezóny (počas zimy) budete pôsobiť v centrále spoločnosti na juhu Viedne a budete vykonávať odborné činnosti spojené s prípravou na sezónu (back-office obchodu, práca v logistike ...).

Požiadavky:
Očakávame, že o túto zaujímavú pozíciu sa budú uchádzať kandidáti s ukončeným stredoškolským vzdelaním v odbore záhradníctvo (prípadne príbuzných odboroch), s niekoľkoročnou praxou v uvedenej oblasti.
Nevyhnutnou požiadavkou je veľmi dobrá znalosť nemeckého jazyka a vysoká miera flexibility (pôsobenie vo Viedni s cestami na Slovensko).

Naša ponuka:
  • trvalý pracovný pomer na dobu v Rakúsku, práca v tíme renovovanej spoločnosti
  • zodpovedajúce ohodnotenie a benefity, služobné auto aj na súkromné použitie
  • ďalšie vzdelávanie v oblasti

Prosíme Vás, aby ste sa v prípade záujmu o uvedenú pozíciu uchádzali zaslaním Vašich podkladov uchádzača (životopis LEN v nemeckom jazyku, motivačný list) e-mailom na adresu "[email protected]". Do správy prosím uveďte značku pozície P086.1.
Všetkým uchádzačom samozrejme garantujeme zachovanie diskétnosti.
ISG, spol. s r.o.
Stefánikova 47, 811 04 Bratislava 1
Kontaktná osoba: Ing. Peter Pliešovský
E-mail: [email protected]
ID: 2233530  Megjelentetés dátuma: 24.8.2015  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou, vychádzajúc z rak. kolektívnej zmluvy