Stážistka / stážista na personálnom oddelení

IRON MOUNTAIN SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Rača - Pri Šajbách 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vhodná pre študentku / študenta VŠ zo zameraním na personálny manažment.

Činnosti spojené s vyhľadávaním a výberom zamestnancov,
Selekcia životopisov, organizovanie pohovorov, administratíva súvisiaca s výberovým procesom,
Administratívna podpora oddelenia,
Spolupráca pri rôznych projektoch v oblasti ľudských zdrojov.

Práca na dohodu o vynkonaní práce študenta v počte cca 20 hodín týždenne,
Rozvrhnutie pracovného času podľa dohody.

Svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku zasielajte e-mailom a do predmetu správy prosím uveďte NÁZOV POZÍCIE o ktorú máte záujem. Vzhľadom k veľkému ohlasu uchádzačov o zamestnanie budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky pracovnej pozície. Podľa zákona č.122/2013 Z.z. v žiadosti uveďte Váš súhlas so spracovaním vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Študent VŠ so zameraním na personálny manažment,
Záujem a záľuba pre oblasť ľudských zdrojov,
Aktívny užívateľ MS Office,
Aktívna znalosť anglického jazyka,
Bezúhonnosť (čistý Výpis z registra trestov),
Zodpovedný prístup k práci,
Flexibilita.

Iron Mountain je svetovým lídrom v oblasti manažmentu a správy dokumentov.
Naša slovenská pobočka je súčasťou korporácie, ktorá pôsobí v 54 krajinách sveta. Poskytujeme komplexné riešenia v oblasti správy dokumentov pre spoločnosti pôsobiace v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, retailu a IT na Slovenskom trhu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2804865  Megjelentetés dátuma: 9.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou