Obchodný zástupca

INVITA s.r.o.

Miesto práce
Jazerná 3, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj výrobkov formou aktívneho osobného kontaktu so zákazníkom
- súčasne aktívna starostlivosť o existujúce portfólio zákazníkov a s tým spojená podpora zákazníkom (nadväzovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi a starostlivosť o nich, konzultácie, alnylýzy potrieb zákazníkov a navrhovanie ich riešení)
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- zodpovednosť za rozvoj a budovanie siete zákazníkov, ako aj za dosahovanie predajného cieľa
- denné návštevy zákazníkov, jednanie za firmu, aktívny predaj
- monitorig trhu
- reporting
- samostatné vedenie obchodných jedaní a vedenie celého obchodného prípadu
- zaujímavá a samostatná práca v dynamickej a trvalo sa rozvíjajúcej spoločnosti
- cestovanie v rámci celej SR aj zahraničia

- služobné auto
- služobný telefón
- služobný notebook
- motivujúce ohodnotenie podľa výkonov
- možnosť osobnostného a kariérneho rastu
- priateľský kolektív, tímová práca
- sociálny program
- diéty / stravné lísky

Hľadáme do nášho tímu ambiciózneho kolegu, ktorý sa nebojí prijímať nové výzvy a je ochotný učiť sa nové veci. Ak ste sa v našej ponuke práce našli, pošlite nám svoj životopis a motivačný list. V prípade nášho záujmu Vás pozveme na pracovný pohovor. Pohovory sa budú konať v sídle našej spoločnosti v Košiciach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, hutnícke zameranie - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- silná orientácia na obchod a kontakt so zákazníkom
- ochota pracovať a často cestovať
- komunikačné schopnosti, schopnosť argumentácie
- cieľavedomosť a zodpovednosť
- schopnosť zvládať stres a pracovné nasadenie
- dynamická (energická osobnosť)
- profesionálny prístup
- lojálnosť voči firme a spolupracovníkom
- časová flexibilita
- veľmi dobré skúsenosti s vedením motorového vozidla (aktívny šofér)
- schopnosť pružne reagovať na potreby a požiadavky trhu, prinášať podnety a nápady na pozitívne smerovanie
- prax v odbore predaja a reálneho obchodu min. 2-3 roky

Hlavnou činnosťou spoločnosti je strojárska výroba, veľkoobchodný a maloobchodný predaj, so zameraním na uzavreté oceľové profily z pásky valcovanej za tepla (oceľové rúry, oceľové trubky, jäkle - jäklovina - obdlžníkový, štvorcový profil).

Kvalita výrobkov INVITA, s.r.o. je zaručená certifikátmi EN ISO 9001:2008 a zodpovedá prísnym domácim a medzinárodným normám zabezpečujúcich vysokú kvalitu výrobkov a služieb v Európskej únii.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2727724  Megjelentetés dátuma: 21.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: na pracovnom pohovore